ADM2490EBRWZ ISO

| 型号: | ADM2490EBRWZ ISO | 更新时间: | 2022-01-24 10:23:34 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 712人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 16-SOIC | ||
| 包装: | 1 per tube minimum | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Isolators |
| Digital Isolators | |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | iCoupler® |
| Package | Tube |
| Part Status | Active |
| Technology | Magnetic Coupling |
| Type | RS422, RS485 |
| Isolated Power | No |
| Number of Channels | 2 |
| Inputs - Side 1/Side 2 |
1/1 |
| Channel Type | Unidirectional |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 25kV/µs |
| Data Rate | 16Mbps |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 60ns, 60ns |
| Pulse Width Distortion (Max) | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Voltage - Supply | 3V, 5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | ADM2490 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina