ADF4360-8BCPZ CLOCK

| 型号: | ADF4360-8BCPZ CLOCK | 更新时间: | 2022-01-21 17:49:13 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 760人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP | ||
| 包装: | 490 per tray | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers | |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Fanout Distribution, Integer N Synthesizer (RF) |
| PLL | Yes |
| Input | CMOS, TTL |
| Output | Clock |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:02 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP (4x4) |
| Base Product Number | ADF4360 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina