ADE7913ARIZ-RL IC ADC

| 型号: | ADE7913ARIZ-RL IC ADC | 更新时间: | 2022-01-21 15:24:11 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 732人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 20-SOIC | ||
| 包装: | 1000 per Tape & Reel (TR) | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose | |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | iCoupler® |
| Package | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | ADC, Energy Measurement |
| Number of Channels | 3 |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Sampling Rate (Per Second) | - |
| Data Interface | SPI |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-SOIC-IC |
| Base Product Number | ADE7913 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina