ADG1411YRUZ switch

| 型号: | ADG1411YRUZ switch | 更新时间: | 2022-01-20 17:26:40 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 850人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 16-TSSOP | ||
| 包装: | 96 per tube | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers | |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST - NC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| On-State Resistance (Max) | 1.8Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 5V ~ 16.5V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 16.5V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 150ns, 120ns |
| -3db Bandwidth | 170MHz |
| Charge Injection | -20pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 23pF, 23pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 550pA |
| Crosstalk | -100dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | ADG1411 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina