LTM8065IY#PBF DC

| 型号: | LTM8065IY#PBF DC | 更新时间: | 2022-01-19 11:31:34 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 741人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 36-BGA | ||
| 包装: | 260 per tray | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Power Supplies - Board Mount |
| DC DC Converters | |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | µModule® |
| Package | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.4V |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output 1 | 0.97 ~ 18V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (With Derating) |
| Efficiency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 36-BBGA Module |
| Size / Dimension | 0.25" L x 0.25" W x 0.09" H (6.3mm x 6.3mm x 2.3mm) |
| Supplier Device Package | 36-BGA (6.25x6.25) |
| Base Product Number | LTM8065 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina