MM912F634DV1AE microcontroller

| 型号: | MM912F634DV1AE microcontroller | 更新时间: | 2022-01-18 10:36:29 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 675人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 48-LQFP | ||
| 包装: | 1250 per tray | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Embedded - Microcontrollers - Application Specific | |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Part Status | Active |
| Applications | Automotive |
| Core Processor | S12 |
| Program Memory Type | FLASH (32KB) |
| Controller Series | HCS12 |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Interface | LIN, SCI |
| Number of I/O | 9 |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-LQFP Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 48-HLQFP (7x7) |
| Base Product Number | MM912F634 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina