TMS320C6747DZKBA3 DSP

| 型号: | TMS320C6747DZKBA3 DSP | 更新时间: | 2022-01-17 12:00:27 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 736人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 256-BGA | ||
| 包装: | 90 per tray | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Embedded - DSP (Digital Signal Processors) | |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | TMS320C674x |
| Package | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Fixed/Floating Point |
| Interface | EBI/EMI, Ethernet MAC, Host Interface, I²C, McASP, SPI, UART, USB |
| Clock Rate | 375MHz |
| Non-Volatile Memory | External |
| On-Chip RAM | 448kB |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Voltage - Core | 1.20V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 256-BGA |
| Supplier Device Package | 256-BGA (17x17) |
| Base Product Number | TMS320 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina