CC1111F32RSPR microcontroller

| 型号: | CC1111F32RSPR microcontroller | 更新时间: | 2022-01-10 17:13:53 |
| 厂家名称: | 配套产品 | 浏览量: | 737人次 |
| 批次: | 技术PDF手册: | |
|
| 库存数量: | 0 | 订货电话: | +86-755-23816381 |
| 封装: | 36-VFQFN Exposed Pad | ||
| 包装: | 2000 per Tape & Reel (TR) | ||
详细说明:
| Specifications: | |
| Attribute | Value |
| Category | RF/IF and RFID |
| RF Transceiver ICs | |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Cut Tape (CT) | |
| Digi-Reel® | |
| Part Status | Active |
| Type | TxRx + MCU |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Protocol | - |
| Modulation | 2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK |
| Frequency | 300MHz ~ 348MHz, 391MHz ~ 464MHz, 782MHz ~ 928MHz |
| Data Rate (Max) | 500kBaud |
| Power - Output | 10dBm |
| Sensitivity | -112dBm |
| Memory Size | 32kB Flash, 4kB SRAM |
| Serial Interfaces | I²S, USART, USB |
| GPIO | 19 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current - Receiving | 16.2mA ~ 21.5mA |
| Current - Transmitting | 18mA ~ 36.2mA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 36-VQFN (6x6) |
| Base Product Number | CC1111F32 |
其他相关产品

5M 1G4P EFL4.15 1/2.7 FNO1.6 TTL22.45 OV2735 M12XP0.50 DVR Optical lens

STC8G2K60S4-36I-LQFP32 microcontroller

FT61F143-RB IC MCU 4KB FLASH 16TSSOP

STM32F429BIT6 microcontroller

STM32H7B0VBT6 microcontroller

STM8L101F3U6ATR microcontroller

PIC16F1823-I/ST microcontroller

EFM8BB10F8I-A-SOIC16 microcontroller

PIC18F46K80-I/PT microcontroller

ATSAMD21J18A-AU microcontroller

GD32F205VGT6 microcontroller

STM32F107VCT6 microcontroller

Nina